KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7843115
nr 784 3115
Etsning
Krallis, signerad, 184/295, 15x20
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 oktober 2012
kl 19:06:47
100 kr
250 kr
Etsning
nr 784 3115
Etsning
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 300 kr |
måndag 22 oktober 2012 |